• Свеж
Бесплатно собрание, женски фустан од џемпер на Хенли Миди, големини XS-XXL

Бесплатно собрание, женски фустан од џемпер на Хенли Миди, големини XS-XXL

DEN 340.48
Стока
Достапно е за нарачката

Ockебови : Ништо. Џемперот Хенли Миди се облекува за жени од слободно собрание. Карактеристики : V-Neckline со плоча со три копчиња Хенли; контрастна трим; Супер-меко чувство; нелиран. Ockебови : Ништо. Затворање : стил на пуловер. Материјал : 50% вискоза/28% полиестер/22% полиамид. Ockебови : Ништо. fit : тенок. Затворање : стил на пуловер. Џемперот Хенли Миди се облекува за жени од слободно собрание. Ockебови : Ништо. Материјал : 50% вискоза/28% полиестер/22% полиамид. Грижа : Машината за перење. Грижа : Машината за перење. Џемперот Хенли Миди се облекува за жени од слободно собрание. Карактеристики : V-Neckline со плоча со три копчиња Хенли; контрастна трим; Супер-меко чувство; нелиран. За работа, спарете го овој елегантен, лесен облечен фустан со лекари со чистачи, а потоа едноставно префрлете се на пар потпетици и подготвени сте да заслепувате. Големина : Моделот носи големина S. Џемперот Хенли Миди се облекува за жени од слободно собрание. Ракави : Долги ракави со ребрести трим. Затворање : стил на пуловер. fit : тенок. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со ребрести трим. Големина : Моделот носи големина S. Должина : Миди фустан; 45 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Земја на потекло : Увезен. fit : тенок. Карактеристики : V-Neckline со плоча со три копчиња Хенли; контрастна трим; Супер-меко чувство; нелиран. Ракави : Долги ракави со ребрести трим. Големина : Моделот носи големина S. Карактеристики : V-Neckline со плоча со три копчиња Хенли; контрастна трим; Супер-меко чувство; нелиран. Должина : Миди фустан; 45 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Џемперот Хенли Миди се облекува за жени од слободно собрание.Одење од биро до денес без време помеѓу? Лизгајте се на фустанот на џемперот на Хенли со Слободен собрание и навигирајте во транзицијата во стил. Ракави : Долги ракави со ребрести трим. Материјал : 50% вискоза/28% полиестер/22% полиамид. Ракави : Долги ракави со ребрести трим. Карактеристики : V-Neckline со плоча со три копчиња Хенли; контрастна трим; Супер-меко чувство; нелиран. Затворање : стил на пуловер. fit : тенок. Ockебови : Ништо. Земја на потекло : Увезен. Земја на потекло : Увезен. Џемперот Хенли Миди се облекува за жени од слободно собрание. Материјал : 50% вискоза/28% полиестер/22% полиамид. Грижа : Машината за перење. Грижа : Машината за перење. Големина : Моделот носи големина S. Материјал : 50% вискоза/28% полиестер/22% полиамид. Земја на потекло : Увезен. Грижа : Машината за перење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата