• Свеж
Макси Долг Фустан За Женски Обични Фустани Женски Обични Фустани Женски Обичен Фустан Со Длабок V Врат Летен Цветен Принт Без Грб Цврст Сплит Макси Фустан За Фустан

Макси Долг Фустан За Женски Обични Фустани Женски Обични Фустани Женски Обичен Фустан Со Длабок V Врат Летен Цветен Принт Без

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

36"ГОЛЕМИНА : xxl Сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 Биста : 110cm/43. Материјал : Полиестер. Пол : Жени.76" карактеристики повлечете го затворањето,длабок v врат,висок струк,прилагодлив ремен за шпагети, МАКСИ ФУСТАН БЕЗ ракави, СТРАНИЧНА поделба ЗА Силуета На Женственост, цветен принт,растеглив материјал,мека облека,лабаво вклопување ЏЕБНИ МАКСИ ФУСТАНИ Без ракави ЗА ЖЕНИ секојдневни летни фустани за жени долг плус мини фустан фустан ракав За Жени плус големина искинат фустан за жени.57"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 98см/38. Тип На Шема : Печатење.58" Должина : 132см/51. Погодна Пригода Овие Макси Формарни Фустани Се Одлични За Секоја Сезона Одмор, На Отворено,Свадбен Меден Месец, Годишнина Секојдневен,канцеларија, Плажа, Датум, Забава, Секојдневно Носење Фустан Со Лулашки Со Пруги Женски Цветни Фустани За Жени Лесен Фустан Женски Фустани Со Долги Ракави Секојдневен Зимски Симпатичен Летен Краток Фустан.31" Должина : 134 CM/52. Дизајнот Со Висок Струк И Странично Разделување Ќе Ги Покаже Вашите Долги, Слаби Нозе, Пар Со Потпетици За Фасцинантен Изглед, Многу Шармантна И Гламурозна Фигура, Исто Како И Прекрасната Глетка. Декорација : Никој.Сезона : Лето.97"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 104cm/40. Стил : Секојдневен. Облечи Жени Секси Плус Големина Есенски Фустани За Жени 3х Зимски Фустани Со Долги Ракави За Жени Обични обични Фустани за Жени Памучни Сарафани За Жени Долго.94" должина : 133 CM/52.18"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22" Должина : 131см/51.86" Должина : 130см/51. Должина На Ракавот : Без Ракави. Дизајнот Со Висок Струк И Странично Разделување Ќе Ги Покаже Вашите Долги, Слаби Нозе, Пар Со Потпетици За Фасцинантен Изглед, Многу Шармантна И Гламурозна Фигура, Исто Како И Прекрасната Глетка. Дизајнот Со Висок Струк И Странично Разделување Ќе Ги Покаже Вашите Долги, Слаби Нозе, Пар Со Потпетици За Фасцинантен Изглед, Многу Шармантна И Гламурозна Фигура, Исто Како И Прекрасната Глетка. Облечи Жени Секси Плус Големина Есенски Фустани За Жени 3х Зимски Фустани Со Долги Ракави За Жени Обични обични Фустани за Жени Памучни Сарафани За Жени Долго. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата