• Свеж
Елегантен Мини Фустан За Вечерна Забава Женски Еднобојни Фустани Со Долги Ракави

Елегантен Мини Фустан За Вечерна Забава Женски Еднобојни Фустани Со Долги Ракави

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Стил : табела За Обична Големина : . Големина : С Биста : 92см/36,22" Половината : 70см/27,56" Должина : 98см/38,58" Колкови : 96см/37,80" Ракав : 45см/17,72"Големина : М Биста : 97см/38,19" Половината : 75см/29,53" Должина : 99см/38,98" Колковите : 101см/39,76" ракав : 45,5 см/17,91"големина : л биста : 102см/40,16" половината : 80см/31,50" должина : 100см/39,37" колкови : 106см/41,73" ракав : 46см/18,11"големина : xl Биста : 107см/42,13" половината : 85см/33,46" должина : 101см/39,76" колкови : 111см/43,70" ракав : 46,5 см/18,31"големина : ххл Биста : 112см/44,09" Половината : 90см/35,43" должина : 102см/40,16" колкови : 116см/45,67" ракав : 47см/18.50" пол : жени. Сезона : Пролетumn Зима. Што Добивате : 1 Компјутер Жените Се Облекуваат. Прилики : Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед И Сите Прилики Особено За Канцеларија,Забави, одмор. Нашата Услуга : ве Молиме бидете сигурни дека големината ќе ви одговара. Ако не бидете сигурни која големина ќе одговара, ве молиме не двоумете се да не контактирате! Ние сме секогаш тука! Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање. Ако не сте целосно задоволни со вашето купување, добредојдени сте да ме контактирате, ние ќе го решиме целиот проблем за вас.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата