• Свеж
Женски Фустан Стил Женски Лето Нова Еднобојна V Вратот Меур Чипка Фустани За Жени

Женски Фустан Стил Женски Лето Нова Еднобојна V Вратот Меур Чипка Фустани За Жени

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Половината : 64-102см/25.2-40.16" Рамо : 35см/13.78" Должина : 86см/33.86" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Половината : 68-106см/26.77-41.73" РАМО : 36 CM/14.17" должина : 88cm/34.65" големина : l сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 102cm/40.16" половината : 74-112cm/29.13-44.09" РАМО : 37cm/14.57" должина : 90cm/35.43" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 108СМ/42.52" половината : 80-118см/31.50-46.46" рамо : 38см/14.96" должина : 92см/36.22" Европски и американски Стил Женски Лето Нова ЦВРСТА БОЈА V вратот меур чипка фустанкарактеристики : носете совети : фустан карактеристики лабава Фитинг препорачавме појас за да ја покажете вашата прекрасна линија на половината!Карактеристики : Цветен долг макси фустан за жени летен цветен печатен, без ракави, в-врат,лента,сарафан,летен фустан на плажа,хавајски фустан за жени макси, боемски долг макси фустан без Ракави.Прилика : Одлично За секојдневно, секојдневно носење, дом, работа, дружење, шопинг, забава, одмор, патување, изглед на модна улица,etc.It погоден е за секоја сезона, можете да го носите Во Пролет, Лето, Fall, Зима, едноставен, но моден стил фустан.Ве молиме погледнете ја"Табелата Со Големини" на Сликата Оставена Пред да нарачате.Европски и американски стил женски лето нова еднобојна V вратот меур чипка фустанматеријал : Шифонбој : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 240gpackage големина : 30x25x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Натпревар : Да Одговара Со Едноставни Потпетици,Чанти И Секакви Стилови На Коса. Погоден За Состанување,Излегување,Ноќно Излегување,Канцеларија, Коктел Забава И Секојдневно Носење.Одличен Подарок За Мајка,Сопруга,Ќерка Или Пријател. пролетни фустани за жени 2023 година. женски фустани. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам . Купување Среќа : Ако Не Сте Целосно Задоволни Со Купувањето, Ве Молиме Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Го Направиме Правилно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата