• Свеж
Женски Фустан Со Плус Големина Секојдневно Цветно Печатење Со Кружен Врат Лажен Дводелен Фустан Темно Сино 8

Женски Фустан Со Плус Големина Секојдневно Цветно Печатење Со Кружен Врат Лажен Дводелен Фустан Темно Сино 8

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Жените Мода Секојдневен Секси Круг-Вратот Цветни Печатење Лажни Дводелни Фустанкарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.3.Овој Лесен, Врв е совршен за тие денови!4.Нега на облека : Рачно Перење Препорачуваме Или Хемиско Чистење на вашиот Врвен производ информации : Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Печатење : Редовен Стил : Секојдневен,моден, Краток Повод : Секојдневен,Дневен, Тип На Шема На Плажа : Печатење и рачно перење и машинско перење е Окпакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан ОТЕ : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Со Големината : Големината На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Должина : 94см/37.01". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Должина : 95см/37.40". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Должина : 96см/37.80". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Должина : 97см/38.19". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116см/45.67 "Должина : 98см/38.58". Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120см/47.24 "Должина : 99см/38.98". Големина : XXXXL Големина. : ХХХХ-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 124см/48.82 "Должина : 100см/39.37" . Големина : ХХХХХХЛ Големина. : Хххххх-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 128см/50.39 "Должина : 101см/39.76 "+Ткаенина"Фустанот Е Изработен од Удобна И Лесна Ткаенина, Обезбедувајќи Ви Кул И Пријатно Искуство при Носење. Ткаенината Е Многу Мека, Еластична И Лесна, Супер Удобна Наспроти Вашата Кожа. €Натпревар●Можете Да Го Носите Сам Или Со Некои Слични Костуми За Да Изгледате Поелегантно И Достоинствено. Можете Да Го Соблечете Откако Ќе Влезете На Забавата За Подобро Да Го Покажете Вашиот Шарм. `+Прилика/Секојдневен/Дома/Работа/Училиште/Забава/Шопинг/Запознавање/Надвор/Свадба/Одмор / Трчање Стил. Погоден За Лето, Пролет. 【Внимание-Нега На Предмети - Миење Раце Ладно, Бои Одделно, Само Белило Без Хлор Кога Е Потребно, Капете Суво, Не Пеглајте. Вашите чувства се нашата најголема мотивација. Ако наидете на некој проблем, ве молиме контактирајте со услугата за клиенти на време, и ние ќе го решиме за вас во прв пат!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата