• Свеж
Glookwis Жените Надвор Рамо Мини Фустани Повик Краток Фустан Секси Лабава Екипажот Вратот Здив Ракави Фустани Зелена XL

Glookwis Жените Надвор Рамо Мини Фустани Повик Краток Фустан Секси Лабава Екипажот Вратот Здив Ракави Фустани Зелена XL

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Мини Фустан, Секојдневни Есенски Фустани, Фустани Со Долги Ракавип Тип На Шема : Цврста Боја : Бела, Жолта, Виолетова, Зелена (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандексно Деколте : Должина На Фустан За Рамо : Должина На Мини Ракав : Сезона На Долги Ракави : пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер и Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. 2. Дизајн : Линија Пад Краток Фустан. Дизајнот надвор Од Рамото Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. 3. Карактеристика : Мини Фустани Со Долги Ракави, Фустан Во Еднобојна Боја, Фустани Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Фустан Со Долги Ракави, Мини Фустан Надвор од Рамото, Кратки Фустани Со Линија. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Оф Рамо Мини Фустан, Долг Ракав Мини Фустан, Издувам Ракави Краток Фустан, Трендовски и Секси. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Мини Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед На Fall, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата