• Свеж
Подплуг Фустан За Жени, Женска Летна Мода Еден Врат Краток Градиент Печатени Ракав Мини Фустан Возбуда Фустан, Црна Л

Подплуг Фустан За Жени, Женска Летна Мода Еден Врат Краток Градиент Печатени Ракав Мини Фустан Возбуда Фустан, Црна Л

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Забелешка!!! Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневно, Модно Вклопување : одговара на големината како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија Што добивате : 1 х Женски Фустан ве Молиме внимателно проверете го листот со големина (на сликата) пред да го купите за да ја потврдите вашата точна големина. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за секојдневно носење. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија,запознавање,за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Фустанот лесно се совпаѓа.Можете да одговарате на вашиот омилен ѓердан и накит за секојдневно носење, едноставен и елегантен. Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата