• Свеж
Мини Фустани За Жени Плус Големина Секојдневен Цветен Печатен Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Врат

Мини Фустани За Жени Плус Големина Секојдневен Цветен Печатен Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Врат

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40" Ракав : 15.5 см/6.10 "Рамо : 40см/15.75 " Должина : 100см/39.37" . Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 16см/6.30" Рамо : 41см/16.14 "Должина : 101см/39.76" . Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 105см/41.34 "Ракав : 16.5 см/6.50" Рамо : 42см/16.54 "Должина : 102см/40.16" . Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Ракав : 17cm/6.69" Рамо : 43cm/16.93 "Должина : 103cm/40.55" . Големина : XXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 115cm/45.28 "Ракав : 17.5 cm/6.89" Рамо : 44cm/17.32 "Должина : 104cm/40.94" . Големина : XXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 18cm/7.09" Рамо : 45cm/17.72 "Должина : 105cm/41.34" . Големина : XXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 125cm/49.21 "Ракав : 18.5 cm/7.28" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 106cm/41.73" . Големина : XXXXXL САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Биста : 130cm/51.18 "Ракав : 19cm/7.48" Рамо : 47cm/18.50 "Должина : 107cm/42.13" . Жените Плус Големина Повик Цветни Печатени V-Вратот Краток Ракав Фустан Лабава Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Ново 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Оригиналниот Производ Може Да Варира Ве Молиме знајте . Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Декорација На Памук : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно и миењето раце и миењето машини се Во РЕД пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата