• Свеж
Мио Енерџи Иден мока Јава шеќер за подобрување на водата, 1. шише ФЛ Оз

Мио Енерџи Иден мока Јава шеќер за подобрување на водата, 1. шише ФЛ Оз

DEN 50.08
Стока
Достапно е за нарачката

Mio Energy, природно со вкус на замрзнатиот концентрат на кафе, Јака Јава, со кофеин, обезбедува вкусен вкус на замрзнато кафе со засилување на кофеинот и Б витамини. Само стискање ќе ја претвори обичната вода во моментална мока со ладен вкус на кафе што го сакате. Направено со вистинско кафе, овој концентрат на Мока испорачува 60 милиграми кофеин по стискање. Спакувано е во шише со течности со течности од 1,62 Овие капки за вкус на кафе не треба да се ладат. Само една стискање пакува доволно вкус за 8 унци со течности. Секогаш кога ќе копнеете јава, претворете ја вашата флаширана вода во замрзнат енергетски пијалок Мока за вкусна фиксна кофеин во секое време, каде било. Едно 1,62 fl oz шише со Mio енергија природно со вкус на замрзнати мока јава концентрат со кофеин. Дајте вода засилување на кофеинот и Б витамини со мио -енергија природно со вкус на ладен концентрат на кафе -јава. Доаѓа во течни капки за брз и лесен прскање на вкус. Се одликува со задебелен вкус на Мока. Направено со вистинско кафе. Испорачува 60 мг. на кофеин по стискање. Исцедете капка во флаширана вода за моментална мока. Ослободувањето шише е одлично за преземање на движење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата