• Свеж
Официјални службеници во Кливленд Индијанци, секој од Die Cut Car Decal од Wincraft

Официјални службеници во Кливленд Индијанци, секој од Die Cut Car Decal од Wincraft

DEN 111.52
Стока
Достапно е за нарачката

Овие страшни официјални декорации за лого се совршени за прозорци или шофершајбни. Декларациите за намалување на умирање се држат до повеќе површини и се отстранливи и еднократно. Лепи лесно на прозорци, метални површини и насликани површини, вклучувајќи ги и повеќето wallsидови. Овие разноврсни декорации можат да се користат во затворено или на отворено и нема да остават остаток кога ќе се отстранат. Страшна големина. Секоја мерки 4 "широки. Јасни графики. Иновативни техники за печатење им даваат остар изглед на овие решенија. Совршен за детската соба или студентскиот дом. Одлично за автомобилот, канцеларијата, фрижидерот или гаражата. Официјално тимско лого. Официјално лиценцирано од лигата и Тимот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата