• Свеж
Денот на шикологијата n 'Ноќни безжични клеточни нијанси, fawn, 53 48

Денот на шикологијата n 'Ноќни безжични клеточни нијанси, fawn, 53 48

DEN 768.00
Стока
Достапно е за нарачката

Направено е намалување на ¼ инчи за лесно да се вклопи во ентериерот на вашиот прозорец. Ноќните мобилни нијанси на нашиот ден N 'се модерен третман на прозорци со шик и дизајн на единечни ќелии за заштеда на енергија. Сертифициран најдобар за деца : Чикологија ролетни и нијанси се безбедни за домови со деца и миленичиња. Нашиот безжичен дизајн обезбедува мир на умот, додека им дозволуваме на корисниците лесно да ги подигнат и спуштаат нијансите . Расадник : Обезбедете безбедно опкружување за вашите деца и миленичиња со нашите безжични клеточни нијанси. Наместете го нивото на приватност по желба со намалување на сенката за нежно филтрирајте на сончева светлина или да ја подигнете сенката за целосно затемнување .

Особините

Најдобрите понуди во категоријата