• Свеж
Примарен челик не'рѓосувачки челик антички и полиран со црвен прстен за крос -штит на емајл

Примарен челик не'рѓосувачки челик антички и полиран со црвен прстен за крос -штит на емајл

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Потврдете ја својата вера со овој религиозен крст прстен, направен од траен нерѓосувачки челик. Овој прстен го прикажува црвениот емајлиран штит со вкрстени акценти заедно со антички и полирана завршница за вечен сјај. Доаѓа во големината на прстот 9, горната должина на прстенот е 19,5 мм, а горната ширина е 13мм. Не'рѓосувачки челик, висок лак, антички, црвена емајл, религиозна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата