• Свеж
Дивиот Свет-Подготвен За Продолжување - Младинска Кошула Со Кратки Ракави-Средна

Дивиот Свет-Подготвен За Продолжување - Младинска Кошула Со Кратки Ракави-Средна

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Ова Е Младинска Маица со кратки ракави 100% со трајна издржливост. Нашите маици се предизбрани со двојна игла јака, ракав и полите. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата