• Свеж
Инктастичен Иден Тим Giftер Подарок Дете Момче Девојка Маица

Инктастичен Иден Тим Giftер Подарок Дете Момче Девојка Маица

DEN 303.84
Стока
Достапно е за нарачката

Иден Тим Roер Мало Дете Маица Инктастичен Иден Тим Roер Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Машка Сина И ХЕДЕР 3Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. јаже момчиња симпатична подарок дете предучилишна детска облека облека хвс.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата