• Свеж
Патрола на шепа, момчиња без шоу чорапи, 6-пакувања, големини С-л

Патрола на шепа, момчиња без шоу чорапи, 6-пакувања, големини С-л

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Овој 6-пакет на Paw Patrol Boys No Show Show Cods прави симпатичен моден додаток за вашето дете! Одликувајќи се со Маршал, урнатини и потера, овие чорапи можат да бидат спарени со речиси секоја облека по избор. Лесен и дише, тие нудат супериорна удобност што е совршена за целодневно носење. Проверете го целиот лик без колекција на чорапи, достапна исклучиво на! Материјал : 98% полиестер/2% спандекс; Направено од рециклирана содржина. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 6 пара чорапи. Големина : Големини на чевли S (4,5-8,5), М (9-2,5), L (3-9). Карактеристики : Момци нема шоу чорапи; Paw Patrol Designs со Маршал, урнатини и потера.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата