• Свеж
Младинска исцедена маица со лого во Каролина Пантерс

Младинска исцедена маица со лого во Каролина Пантерс

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Покажете го духот на Каролина Пантерс Секој ден во неделата со оваа маица со лого. Се одликува со печатена графика во Каролина Пантерс и удобна ткаенина во тимска боја. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Официјално лиценциран. Бренд : Outer Stuff. Краток ракав. Материјал : 100% полиестер. Увезени. Графики за печатење на екран. Машинско миење, суво суво на ниско ниво.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата