• Свеж
Цврста маичка со кратки ракави на Garanimals Toddler Boy Chride Relly, големини 12M-5T

Цврста маичка со кратки ракави на Garanimals Toddler Boy Chride Relly, големини 12M-5T

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Класичен, удобен стил за гардероба на вашето дете! Оваа цврста маица од Гаранималс е совршена за време на игра, учење и во кое било време помеѓу. Одликувајќи се со вратот на екипажот, опуштено вклопување и кратки ракави, ова разноврсно основно нуди лесно мешање и појавување со неговиот случајен плакар и неговите други парчиња Garanimals. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3 T. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Карактеристики : Jerseyерси плетена ткаенина Oeko-tex® стандард 100 овластени : 19.hus.90776.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата