• Свеж
Младинска црвена Детроит црвена крилја маица со лого на лого

Младинска црвена Детроит црвена крилја маица со лого на лого

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Grow your youngster's Detroit Red Wings collection with the addition of this team T-shirt. It features Detroit Red Wings graphics on the chest to spotlight their die-hard fandom. Мекиот материјал го прави овој теа за моментот на играта. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Краток ракав. Материјал : 100% памук. Вратот на екипажот. Увезени. Бренд : Outer Stuff. Машинско миење со облека внатре надвор, паѓајте суво на ниско ниво. Официјално лиценциран. Графики за печатење на екран.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата