• Свеж
Мајки со цврста кратка ракав на Расел Момци, големини 4- & Хаски

Мајки со цврста кратка ракав на Расел Момци, големини 4- & Хаски

DEN 134.08
Стока
Достапно е за нарачката

Кошулата за изведба на кратки ракави на Расел е направена за вашиот мал спортист. Инженерната шема на мрежи додава дишење, додека капките 360 технологијата ја намалуваат потта за време на играта или вежбањето. Екипаж. Кратки ракави. DRI Power 360 технологија за влага за влага. Рефлексивни детали за видливост. Дишење, инженерски детали за џакард. 60% најлон/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Расел перформанси маички за влага за влага за момчиња.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата