• Свеж
Маичка за вино во Кливленд Кавалирс НБА

Маичка за вино во Кливленд Кавалирс НБА

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Вашето kiddo е веќе голем обожавател на Кливленд Кавалирс, но му треба одредена тимска опрема за денот на играта. Оваа маица во НБА е совршено парче за да ги започнете. Се одликува со впечатлива графика, така што вашиот млад човек може да одговара на вашиот тимски дух додека двајцата се расположувате за Кливленд Кавалирс! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Графики за печатење на екран. Јака без ознака. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Краток ракав. Прислушување на задниот врат. Вратот на екипажот. Официјално лиценциран. Материјал : 50% памук/50% полиестер. Бренд : Outer Stuff. Увезени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата