• Свеж
Комарец Глава Нето Шапка Сонце Капи Кофа Шапка Со Невидлива Мрежа Мрежа Заштита Од Инсекти Комарец

Комарец Глава Нето Шапка Сонце Капи Кофа Шапка Со Невидлива Мрежа Мрежа Заштита Од Инсекти Комарец

DEN 111.84
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : . 1. Состав на ткаенина : Најлон, неимпрегнирана ткаенина служи како средство против комарци и овозможува добра циркулација на воздухот. 2. Обем на главата : 58-60см, одговара на повеќето луѓе. 3. Шапка против Комарци или капа за сонце. Шапката има невидлива мрежеста преграда на врвот што крие штитник за бубачки од комарци со полна глава. Едноставно повлечете го нагоре, прилагодете го на големината на главата и целосно сте подготвени да уживате во активност на отворено без досадни комарци, муви, инсекти и бубачки. 4. Опремен со раб од 360 степени, ќе обезбеди оптимална заштита од штетните УВ зраци и ефикасно ќе ја заштити вашата кожа од сонце. Спецификација : . Материјал : Најлон. Боја : Сина, кралска сина, розова црвена, каки, портокалова црвена, беж, овошна зелена, армиска зелена, темно сива. Големина : 58-60см. Применлив пол : неутрален / машки и женски 1 : состав На Ткаенина : Најлон, неимпрегнирана ткаенина служи како средство против комарци и овозможува добра циркулација на воздухот. 2 : Обем На Главата : 58-60см, одговара на повеќето луѓе. 3 : Анти-комарец шапка или сонцето шапка. 4 : Едноставно повлечете го нагоре, прилагодете го на големината на главата и целосно сте подготвени да уживате во активност на отворено без досадни комарци, муви, инсекти и бубачки. 5 : Опремен со раб од 360 степени, ќе обезбеди оптимална заштита од штетните УВ зраци и ефикасно ќе ја заштити вашата кожа од сонце.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата