• Свеж
Начин да се прослави фудбалската топка пластични велигденски јајца, брои

Начин да се прослави фудбалската топка пластични велигденски јајца, брои

DEN 31.68
Стока
Достапно е за нарачката

Само на време за вашите велигденски прослави! Земете торба од нашиот пат да ги прославиме фудбалските топка пластични велигденски јајца и оставете ја забавата да започне. Овој пакет вклучува 12 пластични јајца украсени за да изгледаат како фудбалски топки кои лесно се отвораат и цврсто прилепуваат близу. Со нивните познати дизајни, велигденските ловци на јајца од сите возрасти ќе можат да ги забележат меѓу тревата и да ги бараат нивните заслужени награди. Само пополнете ги со слатки третмани и забавни изненадувања пред да ги скриете во дворот! Ако веќе сте го одбрале изборот на ловни јајца, можете да ги додадете овие на вашиот сезонски дисплеј за таблети, цветен аранжман или празничен центар за да додадете поп -боја или да ги користите за да ги поставите велигденските корпи и торбите за добра. Плус, тие се еднократно, така што вие и вашите малечки можете да уживате во нив за многумина што доаѓаат. Направете го Велигден уште повеќе "Eggciting " оваа година и донесете дома дел од нашиот начин за да ги прославиме фудбалските топка пластични велигденски јајца. Начин на славење на фудбалска топка пластични велигденски јајца, 12 брои : пакет од 12 пластични јајца за пластична награда. Јајцата се одликуваат со забавно и спортско печатење на фудбалски топка. Погодно дизајниран да се појави отворено и да се затвори затворен со леснотија. Разновидната употреба ги прави одлични за лов на јајца, украсување или употреба како додаток за корпа за подароци. Повторно може да се користи за употреба од година во година. Секое јајце мери 1,67 "W x 2.28" H.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата