• Свеж
Моден прстен во форма на злато-тон

Моден прстен во форма на злато-тон

DEN 1840.00
Стока
Достапно е за нарачката

Со својот уникатен дизајн на бранови во слободна форма, овој зачудувачки моден прстен додава парче уметнички дела на прстите. Прстенот има високо-полнен финиш од златен тон од 14 кг. Моден прстен со слободен форма на злато-тон : Дизајн на слободна форма14kt злато-тон-полирана завршна облога во целосна големина 6-10 Learn повеќе.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата