• Свеж
Вожидаоке Прстени За Жени Сафир Прстен, Квадратни Сини Скапоцен Камен Прстен, Дијамантски Прстен, Подарок Прстен, Грашок Форма, Грашок Прстен, Дијамантски Прстен, Г

Вожидаоке Прстени За Жени Сафир Прстен, Квадратни Сини Скапоцен Камен Прстен, Дијамантски Прстен, Подарок Прстен, Грашок Форма,

DEN 1382.40
Стока
Достапно е за нарачката

Сафир Прстен, Плоштад Син Скапоцен Камен Прстен, Подарок Прстен, Грашок Форма, Грашок Прстен, Дијамантски Прстен, Голем Дијамантски Прстен, Спар-кле Прстен, Лесен Луксузен Прстен,Нов Креативен Прстен, Може Да Се Наредени Да Носат Женски Моден Прстен, Може Да Се Прилагоди Функција : · материјалот не предизвикува оштетување на кожата.* Подарокот : овој прилагодлив прстен ги слави сите благослови во вашиот живот · Не го пропуштајте овој подарок.* Донесете надеж и љубов за себе или за некој посебен · прстенот е совршен подарок за партнер, сопруга, девојка, ќерка, внука или пријател. Погоден за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Годишнината, Дипломирањето, Роденденот или какви било посебни прилики.· : позлатена бела заштитна епоксидација може да го одржува металниот сјај долго време. Дизајнот со отворена јамка ги исполнува барањата за големина на повеќето луѓе. Изгледа добро кога се носи сам, и ќе изгледа добро кога се носи на врвот на другите прстени· Големина : ве Молиме поставете нарачка наспроти табелата со големини· Материјал : Легура· при купување, ве молиме купете според големината на табелата со големини или можете да изберете прилагодлив модел.Кога се прилагодувате, размислете за нежно притискање на ременот полека за да спречите евентуално оштетување.Содржина на пакетот : · 1 х Прстенести Белешки : · поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2см. · Поради разликата помеѓу мониторите, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Фала! хипоалергично, без Никел и без олово, кое ќе биде безбедно за носење, без штета на вашата кожа. подарок за вашата сопруга, сопруг, ќерка, пријатели На Родендени, Годишнини, Денот на Вљубените, Денот на Мајката итн.подарок за изненадување за да го потсетат тој посебен колку се грижите. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГИ : Заштитени со 90-ден пари назад и слободна размена ако не сте задоволни. Слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата