• Свеж
Голем Овален Исус Прстен Цврст 14к Жолто Бело Розово Злато Религиозен Шарм Бенд Филигран Дизајн Големина 7

Голем Овален Исус Прстен Цврст 14к Жолто Бело Розово Злато Религиозен Шарм Бенд Филигран Дизајн Големина 7

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Висококвалитетен накит моден прстен. 100% вистински цврст 14к злато. Одличен подарок за жени и мажи за секоја пригода. Исус Христос Дијамант Сече Фенси Прстен 14к Жолто Злато Триколор Религиозен Филигран Дизајн Полиран 22ММ. Големина 7 Вистински Цврст 14к Злато. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Бесплатен превозот во НАС. Ставка Во Кутија За Подароци. Висококвалитетен Накит и Услуга.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата