• Свеж
Ситни идеи месечни налепници за стомак на стомакот, неутрални

Ситни идеи месечни налепници за стомак на стомакот, неутрални

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Ideе обожавате мали идеи прва година налепници на стомакот на бебето. Вашето слатко бебе расте некогаш толку брзо во текот на таа прва година и пред да го знаете тоа, нивната прослава за роденден се тркала наоколу! Не мора да ви кажуваме колку далеку вашето бебе дојде во само еден чекор на календарот. Морате да ги видите како цветаат веднаш пред вашите очи. Сега можете да ја фатите секоја пресвртница месец со овие налепници за бебешки стомак. Овој сет е комплетен со шарена налепница за стомакот за секој месец до 12 месеци. Налепниците на стомакот имаат чуден дизајн, бројот на месецот и лепилото што лесно се става во облека. Овој сет е совршен како реквизит за споделување фотографии, откако ќе кликнете на неколку слики, можете да ги споделите вашите омилени на вашите платформи за социјални медиуми, така што вашите пријатели, семејство и најблиски можат да уживаат да ја видат вашата мала тијк да порасне. Timе го обожавате времето на фотошут и вашето бебе ќе сака да биде раскошно со толку многу внимание. Нивното мало бебешко стомак никогаш не изгледаше толку симпатично. Никогаш не е рано да се започне да размислува за споделување на вашата нова радост со сите. Затоа овој сет на налепници на стомакот прави прекрасен додаток на регистарот за подароци за бебиња. Ако не очекувате пиша, една од вашите сопствени, но сакате да подготвите мајка што очекува во вашиот живот со креативен подарок. Покажете се со овој шармантен сет како нејзин специјален подарок за туширање за бебиња и ќе биде примена со насмевки и многу благодарност. ? Вклучува 12 налепници за стомак хартија со лепила за поддршка? Овие налепници за стомакот на стомакот имаат шарени дизајни и секој се печати со месецот на возраста на вашето бебе. Налепниците за бебешки стомак, исто така, спортуваат лепило за лепила што лесно се става на облека. ? Користете ги овие забавни налепници на стомакот како реквизити за споделување фотографии за да ја прославите секоја пресвртница со бебето! Фатете неколку слики и споделете на страниците на социјалните медиуми. ? За употреба како фото -предност / не е наменета како играчка? Димензии : дијаметар од 4 ".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата