• Свеж
Југоисточна мисури неон 1 Реверзибилна лента со тока

Југоисточна мисури неон 1 Реверзибилна лента со тока

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Дагл некоја тимска гордост од вратот со нашиот лента за токи. Вашите тимски бои ќе бидат изложени, благодарение на графиките на ова парче. Клип за вртење го олеснува прицврстувањето и ослободувањето на вашите копчиња или лична карта. Без разлика дали го барате тој совршен додаток за денот на играта или само се обидувате да додадете некој тимски дух во облека, оваа лента ќе биде совршено одговара за вас. Официјално лиценциран со лига и тим. 1 "токална лента. Додаток за секојдневна употреба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата