• Свеж
Спорт, umамбо Планер, Атланта соколи, НФЛ

Спорт, umамбо Планер, Атланта соколи, НФЛ

DEN 147.52
Стока
Достапно е за нарачката

Останете организирани и испланирајте секоја недела со планерот на Атланта соколи Jumамбо. Карактеристики на тимските бои и лого. Вклучува 75 листови со врзани подлога во седумдневен формат (понеделник-недела) со магнет. Големина : 6 "w x 9.5 " ч. Карактеристики на тимските бои и лого, вклучува 75 листови со врзани подлога во седумдневен формат (понеделник-недела) со магнет, големина : 6 "w x 9,5" ч.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата