• Свеж
Регал имот, безжично филтрирање на светлина Еко горе надолу на дното на саќе, алабастер, 37W 84L

Регал имот, безжично филтрирање на светлина Еко горе надолу на дното на саќе, алабастер, 37W 84L

DEN 367.68
Стока
Достапно е за нарачката

Изборот на еколошки нијанси на прозорецот не значи дека мора да жртвувате стил или безбедност. Нашиот еколошки регален имот за недвижнини, филтрирање на светлина од горе надолу на дното нагоре, ги обезбедува сите во едно. Регал недвижнини за филтрирање на светлина од горе надолу од дното нагоре, се направени од 100-проценти влакна од рециклирани материјали. Сенката во стилот на саќе Обезбедете вистинска количина на приватност и филтрација на светлина, овие нијанси се исто така одличен извор на заштеда на енергија со тоа што ќе го задржат топол и ладен воздух од влегување или напуштање на вашата соба. Регал недвижнини за филтрирање на светло за филтрирање на саќе се карактеризираат со едноставен механизам за лифт, кој работи со минимални напори со едноставно држење на долната железница и нежно подигнување или спуштање на посакуваната висина. Областа на мобилните нијанси на саќе Практична алтернатива на стандардните ролетни за прозорци. Нашиот регален имот за филтрирање на светлина од саќе, филтрирање од дното нагоре, се појавуваат опција од горе надолу за вистинска филтрација на светлина, додека уживате во целосна приватност. 37 W x 84 L е вистинска слепа големина. Се вклопува во рамката на прозорецот 37 до 37,5 инчи ширина. Големини на ширина достапни од 20 "до 72", во 1/2 "зголемувања. Големини на должина достапни во 48", 64 ", 72" и 84 ". загради за поддршка и безбедност . Сенка за филтрирање на светлина. Достапно во бела, слонова коска, алабастер, сив облак, сидро сиво и лате. Да се ​​грижи едноставно прашината од ткаенината во сенка и да ги избрише двете шини. Лесно се работи со едноставно држење на дното на шината и Подигнете и пониско до посакуваната висина. Пакетот вклучува една сенка, монтирање на хардверски сет и инструкции за инсталација . Сите бои имаат бела поддршка за униформа изглед однадвор. Бесплатни сватови во боја, достапни, е -пошта за услуги на е -пошта@ и обезбедете име на производ и боја или линк и линк и линк и линк и линк и линк и Поштенска адреса, дозволете 3-4 дена да го примите вашиот swatch.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата