• Свеж
Нинџа Бл Професионален Мешалка За Плочи Од Оз со Основа од 1000 Вати И Технологија За Целосно Дробење За Смути

Нинџа Бл Професионален Мешалка За Плочи Од Оз со Основа од 1000 Вати И Технологија За Целосно Дробење За Смути

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Висок капацитет 85 мл. резервоарот за вода е отстранлив има капачиња за заптивки што го прават доказ за истурање. Има дури и посебен посветен диспензер за топла вода кој е одличен за овесна каша, супа или кесички чај. Нинџа Професионални БЛ610 Табела Врвот Блендер Влезен Напон : 120 V AC. Влезен Напон : 120 V AC. Функции : Мешавина, Пијалак, Здроби. Потрошувачка На Енергија : 1000 W. Функции : Мешавина, Пијалак, Здроби. Потрошувачка на енергија : 1000 В. Земја На Потекло : Сад. Земја на Потекло : Сад. Број На Поставки За Брзина : 3. Максимален Капацитет На Тегла : 2,25 кварт.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата