• Свеж
A. Бои сјаат тренд на ноктите совети, форма на бадем, да госпоѓо

A. Бои сјаат тренд на ноктите совети, форма на бадем, да госпоѓо

DEN 207.84
Стока
Достапно е за нарачката

Сјај со нокти кои ветуваат погодност, удобност и стил! Со советите за нокти да бидат ултра тенки, уживајте во повеќе персонализирано вклопување во креветот за нокти. Оставајќи ви со природни резултати. Без чипс, нема штета, без салон; Добијте совршен изглед на ноктите во удобноста на вашиот дом. Брза и лесна примена, бесплатна и дополнителна сјајна за крајните резултати од квалитетот на салонот. Ултра-тенка и лесна абење. Закривен раб што се вклопува во кутикули. Подготвено за носење. Лесен за примена. Без суровост, Парабен бесплатен и веган.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата