• Свеж
Ekena Millwork 34 W 28 H правоаголник Gable отвор: подготвен, функционален, мазен западен црвен кедарски гејбл Вент W 1 4 рамка за рамна трим

Ekena Millwork 34 W 28 H правоаголник Gable отвор: подготвен, функционален, мазен западен црвен кедарски гејбл Вент W 1 4 рамка

DEN 477.60
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Доаѓа комплетно со скрининг на метал за да ги задржи надворешните елементи каде што припаѓаат. Достапно во груба пила или мазна. Може да се обои или да се обои.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата