• Свеж
Единствени договори сатен вграден лист со 12 длабок џеб луксузен близнак цијан

Единствени договори сатен вграден лист со 12 длабок џеб луксузен близнак цијан

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Сатен вграден лист изработен од 100% полиестер (сатенска ткаенина), со карактеристичен и сјаен изглед. Мека и удобна, обезбедува луксузен и свилен допир за дополнителна удобност додека спиете. Единствени договори сатен вграден лист со 12 "длабок џеб луксуз. Со длабок џеб може целосно да го покрие душекот до длабочина од 12". Секоја еластична лента во границите за да може лесно да се протега и да се вклопи во основата на душекот, што ги спречува аглите да не се појавуваат дури и ако се превртите. Меки и мазни кревети помагаат да заспиете брзо и да се разбудите секое утро, чувствувајќи се освежено и полно со енергија. Големина : близнак : (l*w)/190 x 99cm; Целосно : (l*w)/190 x 138cm; Кралица : (l*w)/203 x 153cm; Кинг : (l*w)/203 x 198cm (Совет : Големината на изборот не го вклучува длабоко џебот од 30 см/12инч.) Полиестерскиот сатен обезбеди кул чувство со карактеристичен изглед на сјај ја украсува вашата соба, создадете луксузен стил. Сатенската ткаенина е потрајна од свилата и помазна од памукот, е најдобри алтернативи за свила. Препорачано миење со слични бои во ладна вода. Сушењето на ролерот на тивок оган или суво на воздухот. Не белиот. Земја на потеклото : Увоз на фабрики Содржина : 100% полиестерски микрофибер уникатни поговори за сатен вграден лист со 12 "длабок џеб луксузен близнак цијан материјал : 100% полиестер (сатенска ткаенина). Содржина на пакет : 1 x сатен опремен. Свила, мазна и мека текстура, но сепак повеќе дише и удобно. Полиестерскиот сатен со карактеристичен сјаен изглед ја украсува вашата соба, создадете луксузен стил. Со длабок џеб може целосно да го покрие душекот до 12 "длабоко. Целокупниот еластичен опсег во границите за да може лесно да се протега и да се вклопи во основата на душекот. Измијте со слични бои во ладна вода. Сушењето на ролерот на тивок оган или суво на воздухот. Не белиот . Земја на потекло : Увезен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата