• Свеж
Мики Шекс Промена на бојата на бојата Сребрен Бафало Тумблер со коцки со мраз и слама, 24oz

Мики Шекс Промена на бојата на бојата Сребрен Бафало Тумблер со коцки со мраз и слама, 24oz

DEN 232.00
Стока
Достапно е за нарачката

Сребрениот Бафало ви носи само врвен декор за квалитет и домаќинство што одговара на вашата личност како што треба. Официјално лиценциран Мики Шукс на Мики Шук на Мики Шук 24oz Пластична тупаница со коцки за мраз што може да се употреби, ви овозможува да уживате до 24 унци од омилениот пијалок во стил. Капакот и сламата на завртката го прават овој Tumbler совршен за патување, и се вклопува во кој било држач за чаши за автомобили! Замрзнете ги коцките за еднократно мраз во форма на Мики, додајте ги на вашиот пијалок и гледајте како се случи магијата. Погледнете го вашиот Tumbler оди од чисто до светло црвено за само секунди! Овој Tumbler е совршен подарок за обожавателите на Дизни кои ќе го сакаат стилскиот дизајн на Мики, како и врвниот квалитет. Оваа чаша не е безбедна микробранова печка или машина за миење садови. Сребрена Бафало е трендсетиран производител и дистрибутер на лиценциран декор на домови и домаќинства. Ние сме креативен тинк-тенк кој работи во соработка со врвните светски компании за забава и најпознатите брендови на потрошувачи за да развиеме уникатни, креативни и производи што се одвиваат. Карактеристики официјално лиценцирана уметност на Мики Маус. Држи до 24 унци течност. Совршено за патување - се вклопува во кој било држач за чаши за автомобили. Бојата се менува од чиста во светло црвена боја. Вклучува пластичен капак и слама. Вклучува коцки за еднократно мраз во облик на Mickey Muse.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата