• Свеж
Главни мрежи - тиркизна тркалезна пластична тумб, 26 -унца

Главни мрежи - тиркизна тркалезна пластична тумб, 26 -унца

DEN 578.08
Стока
Достапно е за нарачката

Овие трендовски обоени тампони од 26 унца од главните места сигурно се омилени во вашиот дом. Mainstays ги има вашите потреби за забава опфатени со овие трајни пластични гулаби. Главните пластични преградувачи од 26 унца се идеални за секојдневна употреба за јадење и одлични за забави! Направено со семејна пријателска полипропиленска пластика без БПА, овие гушачи се безбедни за употреба во горниот решетка на вашата машина за миење садови и се микробранови безбедни за погодност. Забавните бои ги прават овие издржливи и повторно употребливи патеки совршени за вашите забавни потреби за внатрешни работи или на отворено. Глашните метри се одлични парчиња почетнички парчиња за оние што се во движење, одлични за деца и за возрасни. Направени со вас на ум, овие модни напредни обоени гулаби се одлични за секого! Одликувајќи се со мазна матна завршница за современ и тренд напред. Со неколку достапни опции за боја за да изберете, можете да го координирате вашиот изглед со една боја или да ги мешате и да одговарате на боите за забавен извлечен изглед. Достапни се плочи за вечера и чинии. Mainstays 26-Ounce Plastic Tumbler, Turquoise 26 Fluid Ounce Capacity. Содржина на материјал : Полипропилен пластика. Димензии на производот : 3,50-инчен дијаметар со висина од 6,75 инчи. Одликувајќи се со мазна матна завршница во забавни цврсти бои. БПА бесплатно. Издржлив и погоден за секојдневна употреба. Совршен за забава. Идеално за внатрешна или надворешна употреба. Микробранова и машина за миење садови безбедни за погодност. Достапно во повеќе опции во боја за да можете да мешате и да одговарате. О.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата