• Свеж
Пријатно огниште Ofr398pa килибарни калено стаклени карпи

Пријатно огниште Ofr398pa килибарни калено стаклени карпи

DEN 380.64
Стока
Достапно е за нарачката

Пријатното огноотпорен килибар темпераментен стаклен стаклени карпи може да се користи во вашиот камин или јама од гас. Тие издржат високи температури и нема да се стопат, деградираат или произведуваат токсични гасови. Уживајте во воодушевувачката боја бидејќи тие го рефлектираат пламенот без саѓи, пепел или чад. За употреба со камини и јами за пожар. 10 фунти. на килибарни калено стаклени карпи. Стаклените карпи издржат висока температура. Стаклото нема да се стопи, деградира или произведува токсични гасови. Изгореници чисти без саѓи, пепел или чад.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата