• Свеж
Безбедност СМ-3032S Надзорна камера, боја, монохроматски

Безбедност СМ-3032S Надзорна камера, боја, монохроматски

DEN 3621.44
Стока
Достапно е за нарачката

Безбедност SM-3032 S Надзорна камера, боја, монохроматски, фиксни леќи, CCD Securdman SM-3032 S Надзорна камера, боја, монохроматски карактеристики на CCD сензор за слика. 3,60 мм Максимална фокусна должина за зависни растојанија за идентификација со подобро покривање. Фиксен режим на фокус на фокус за подобро потпирање и остри, детални резултати. Фиксниот тип на леќи е поставен сè отворено до својата најниска F -станица и е вообичаена на камери со фактор на мала форма. Технологијата на жична конекција обезбедува исклучителни перформанси за да понуди максимална употребливост.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата