• Свеж
Благородни постелнина бледо сина шеринг шема на ватиран поклопец, целосна кралица

Благородни постелнина бледо сина шеринг шема на ватиран поклопец, целосна кралица

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Обичната елеганција исполнува чиста бескомпромисна удобност со оваа премија ватирана обвивка поставена од благородни постелнина. Сигурно да го комплиментирате секој стил на спална соба, оваа прекрасна ватенка е достапна во три безвременски обрасци и шест гроздобер, привлечни бои. Ватенка на Нобл Лин се врти од нашата премија увезени предива од микрофибер, нудејќи двојно издржливост на памук и е 100% хипоалергичен. Уживајте во лесно одржување со оваа машина што може да се пее, без брчки и премија за убавина отпорна на дамки. Навистина цела сезонска ватенка, ќе ве загрее во зима и кул во текот на летото. Noble Linens Premium Quilt сигурно ќе го додаде завршниот допир на вашата мирна спална соба оаза. 30 парчиња сет вклучува 1 ватенка и 2 шами за перници (близнак сет доаѓа со 1 срам за перница). Направено од 100 проценти увезени 95 GSM микрофибер. Земја на потекло : Кина. Лесна грижа : Машинско миење ладно, суво суво, отпорно отпорно, без брчки, не е потребно пеглање . Двоен четкан микрофибер за извонредна контрола на удобноста и температурата. Супериорно ткаење за издржливост и метеж-мека. Сет на Twin XL големина вклучува : 1 близнак/близнак XL ватенка : 70 "W x 90" L 1 Стандарден срам : 20 "W x 26". Комплетен лист со големина на кралицата вклучува : 1 целосен/кралица ватенка : 90 "w x 94" l 2 стандардни шами : 20 "w x 26" l. Сет на големина на кралот/Кал Кинг вклучува : 1 крал/Кал Кинг ватенка : 108 "W x 96" L 2 Кинг Шамс : 20 "W x 36" L. микрофибер увезен од Кина. Достапно во 6 опции во боја : сива, слонова коска, морнарица, бледо сина, бела и жолта боја.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата