• Свеж
Климарното светло од Cuddl Duds женски термички чувар на екипажот на вратот на вратот на вратот, големини XS до 4x

Климарното светло од Cuddl Duds женски термички чувар на екипажот на вратот на вратот на вратот, големини XS до 4x

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Почувствувајте ја топлината без тежината во ова климарно светло од страна на Cuddl Duds со долги ракави на екипажот со технологија Aerowarm. Влакната на аероуарм ја задржуваат топлината против кожата и влагата. Овој врвен го карактеризира спандексот за поголема подвижност, блиску до вклопување и удобност. Четкана одвнатре за супериорна термичка заштита за тие фригидни денови и ноќи. Грпи за лесни слоеви. Задна етикета без ознака за дополнителна удобност. Направете зима да се стопи со климарното светло од колекцијата на термички стража на Cuddl Duds. Побарајте координативни стилови што се продаваат одделно. Продаден исклучиво на. Моделот е 5'10 “и носи големина S. висока; тенок вклопување низ колковите и бутовите; слабиот нога. Стајлинг на влечење; широки споеви на половината и рамни плочи за дополнителна удобност. Оценка на топлина : Фригиден. ви помага да бидете суви. Скриен задниот џеб за да ги задржите најважните работи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата