• Свеж
Со Светлина Топла Бела Светлина Стринг Денот На Вљубените Љубов Венец

Со Светлина Топла Бела Светлина Стринг Денот На Вљубените Љубов Венец

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики 1. Издржлив Материјал : Венецот За Денот На Вљубените е направен од дрво, rан и железо, против избледување и против паѓање. Овој издржлив венец со одлична изработка ќе трае многу години. 2. Симпатичен Декор На Срцето : можете да го закачите овој прекрасен срцев венец на влезната врата, ѕидот, ходникот, прозорецот, само да додадете повеќе романтична атмосфера во вашиот дом, канцелариска соба, продавница итн. 3. Големина На венец : Приближно 40-45см / 15,7-17,7 инчи, совршена големина за користење на отворено и внатрешно, можете дури и да го користите како фото реквизити за многу слатки фотографии. 4. Совршени Подароци За Вљубените : овој уникатен дизајн венец може да се смета за совршен подарок за вашата сопруга, девојка и љубовник. 5. Користете За Многу Прилики : денот На Вљубените, денот на мајките, предлогот за брак, свадба, годишнина, Божиќ, свршувачка, невестински туш..повеќе љубов тематските настани. Спецификациски Материјал : Weightан, Дрво, Боја На Железо : Повеќебојна Големина : 40-45см / 15,7-17,7 инчи Тежина : 360гр Пакет Вклучува : 1_дневен Венец На Вљубените (Клиентот Обезбеди 2 Батерии, Бр. 5 Батерии) Со 1 М 10 Лесен Топол Бел Светлосен Жичен Љубовен Венец На Денот На Вљубените.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата