• Свеж
Зачуден розов без ракави опуштено вклопување роденденски празник леопард пончо пакет

Зачуден розов без ракави опуштено вклопување роденденски празник леопард пончо пакет

DEN 287.84
Стока
Достапно е за нарачката

Нашата цел е да ве оставиме да се чувствувате, добро .. скокоткано розово! Било да е тоа пријатна шамија за есен и зима, или забавно летно пончо! Пончо доаѓа со многу бои и дизајни и може да се носи за мода и топлина. Додадете стилски допир на облека за секоја пригода - вечер надвор, во канцеларија или за секојдневен викенд. Пончо се разноврсни; Носете лабаво драпено, фрлете ја едната страна над рамото за жестока асиметрија и уличен стил, или појас за ладен собрани изглед. Класичните дизајни со различни опции во боја прават совршени подароци за празници, родендени, годишнини и многу повеќе. Зачудувачки розов леопард пончо, црна употреба : Модерно покривање за секоја облека. Вклучува : Пончо. Упатства за нега : ладно миење на рацете, суво, ниско железо. Материјал : ткаен 100% полиестер. Земја на потекло : Кина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата