• Свеж
Есенски Штанд Зимски Јака Моден Елек Јакна Боја Врвен Капут Машка Машка блуза надолу Џемпери Мажи

Есенски Штанд Зимски Јака Моден Елек Јакна Боја Врвен Капут Машка Машка блуза надолу Џемпери Мажи

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Есенски Штанд Зимски Јака Моден Елек Јакна Во Боја Врвен Капут Машка Машка блуза надолу Џемпери Машкикако да се мие : Рачно Перење Ладно,Висат или Линиски Сув Материјал : Стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Без Ракави Сезона : Лето/Aut/Зима Должина : Редовна Пригода : Обична,Далијакола : Стојат Тип На Шема На Јака : Цврсто што добивате : 1 ЕЕЗ Мажи Вестгендер : Жени,Должина На Девојче : редовно. Стил : Секојдневен,Моден. Повод : Секојдневен, Далиј. Пол : Жени, Девојче. Должина На Ракавот : Без Ракави.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата