• Свеж
Мода Детско Палто Девојчиња Дебел Капут Обложена Точка Лак Зимска Јакна Облека ХМОРА

Мода Детско Палто Девојчиња Дебел Капут Обложена Точка Лак Зимска Јакна Облека ХМОРА

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Препорачана Возраст : 2t Етикета Големина : 90 Биста : 63cm/24.8" Половината : 33cm/12.9" Должина : 40cm/15.75" Висина : 85-90cm препорачана Возраст : 3t Етикета Големина : 100 Биста : 66cm/25.9" Половината : 34cm/13.3" Должина : 42cm/16.54" Висина : 95-100см Препорачана Возраст : 4т големина На Етикетата : 110 биста : 69см/29.1" половината : 35см/13.7" должина : 44см/17.32" висина : 105-110СМОКАЦИЈА : Секојдневна,дневна,забава декорација : должина на Необлекување : редовен тип на шема : полка точка и миење раце и машина за перење OK1.It изработен е од висококвалитетни материјали, чувство на Мека рака, нема никаква штета на кожата на вашето бебе ве молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Должина на ракавот : долг ракаввнимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.4.Зимски капут, мода и вклопување на вашето мало бебе погодно за сезона : Зимска Јака : Качулкародот : Девојки3.Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња2.Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно Тип на ставка : Надворешна Облека И Палта Материјал : Полиестер (облогата е Памучна)Стил : Убав Слаткодар за вашето мало бебешко пакување вклучуваат : 1 ПАРЧЕ Коатутерна Облека Тип : Дебелина На Палтото : Дебелина ● инструкции За Нарачка : ве Молиме внимателно прочитајте и изберете ја соодветната големина пред да нарачате и обидете се да избегнете непотребни дополнителни трошоци поради враќањето на стоката. Животот не е лесен и претприемништвото не е лесно, ве молиме разберете, ви благодариме за соработката. ●Висококвалитетна памучна ткаенина, извезена,дише, мека и удобна. ●Испорака/услуга : откако ќе нарачате, ние веднаш ќе организираме испорака, генерално ќе земеме 10 до 12 дена испорака, ако нарачате по добивањето на какви било проблеми, или долго време не пристигна, ве молиме контактирајте со нас е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 5781 часа. Доколку не сте задоволни со производот што го добивте од нас и не сакате да не контактирате, можете сами да аплицирате за враќање на средствата. Ве молиме изберете различни причини и вашата сума ќе ви биде вратена веднаш. Ви благодариме за соработката.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата