• Свеж
Начин да се слави велигденската декоративна лента, златен штиклен, 2,5 12 '

Начин да се слави велигденската декоративна лента, златен штиклен, 2,5 12 '

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Подгответе се за пролетната и велигденската сезона со овој начин да ја прославите велигденската декоративна лента. Додадете го во вашата колекција на занаетчиски материјали и оставете ја вашата креативност да цвета! Користете го за да создадете празнични лакови, украсете корпи за подароци, завиткајте подароци или додадете ги на прекрасна, рачно изработена картичка. Можете дури и да го користите за да направите акценти на креативни декор, да ги додадете цветни аранжмани или да ги украсите книгите за белешки. Класичниот принт е сигурен дека убаво ќе го подобри постојниот декор и должината од 12 метри ви дава многу за сите ваши потреби за украсување и занаетчиство. Додадете го завршниот допир на вашата велигденска прослава со патот за славење на велигденска декоративна лента. Шарена пролетна лента што е совршена за сите ваши прослави. Користете лента за да создадете лакови, да украсувате велигденски венци, па дури и украсете велигденски корпи. Материјали за производи : 95% полиестер, 5% железо. Димензии на производот : 2,5 "x 12 '.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата