• Свеж
Jamеј џем хартија Сите прилика мулти-бои најлон металик органза корсаж лента, 900 0,62

Jamеј џем хартија Сите прилика мулти-бои најлон металик органза корсаж лента, 900 0,62

DEN 267.52
Стока
Достапно е за нарачката

Метална хартија и плик металик органза корсаж лента може да се користи за создавање прекрасна матурска корсаж. Нашата прекрасна лента нуди луксузни и привлечни детали што ви требаат за да ги возбудите примателите на подароци и да го завршите изгледот на вашиот подарок. Нашата лента е издржлива и лесна за работа со тоа дали вртите, јамка или се врзувате во сладок лак. Одлично за завиткување на подароци, украсување, правење венци, стругалки, изработка, правење лак, венци, проекти за DIY, забави за забави и многу повеќе. Оваа ролна лента се обвиткува десно назад и може да се чува каде било до понатамошна употреба. Jamем хартија и големина на плик : 5/8in x 25yd. Боја : морнарица и сребро. Количина : 1/пакет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата