• Свеж
Патка 1. во. јдс во. Основни Комерцијални Одделение Пакување Лента-Јасно

Патка 1. во. јдс во. Основни Комерцијални Одделение Пакување Лента-Јасно

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Лента За Пакување Од комерцијално Одделение Со Високи перформанси, силна лента за пакување со топло топење. Погоден за повеќето апликации за испорака. Тип на лента : Пакување; Леплив Материјал : Топло Топење; Ширина : 1,88"; Дебелина : 1,9 мил.Патка Комерцијални Одделение Пакување Лента, 2" x 2, 1.88" x 110 yds, Јасно, 3" Основни, Глобален Тип На Производ : Ленти-Пакување Тип На Лента : Пакување Леплив Материјал : Топла Топење : 1.88"Дебелина : 1.9 mil Size : 1.88" x 110 yd Core Големина : 3"Должина : 110 yd Color(и) : Clear Grade : комерцијална Јачина На Истегнување : вклучен е 25 Фунти/неопходен : noquantity : 6 по пакувањепред-Потрошувачки Рециклирана Содржина Проценти : 0% Пост-Потрошувачка Рециклирана Содржина Проценти : 0% Вкупна Рециклирана Содржина Проценти : 0% Општа Намена Пакување Лента. Прифатлива кутија лента решение. Ролни на јасно и лесно. Ги исполнува поштенските прописи за лента за испорака. Широка примена на температурата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата