• Свеж
Gobottle Sipper Double Wallид, вакуум изолиран не'рѓосувачки челик, доказ за истекување, превртете го БПА бесплатно шише со вода од слама, шише со вода 18oz, црна боја

Gobottle Sipper Double Wallид, вакуум изолиран не'рѓосувачки челик, доказ за истекување, превртете го БПА бесплатно шише со

DEN 191.84
Стока
Достапно е за нарачката

Ако сакате да изгледате спортско, но не премногу спортско, ова вакуум изолирано шише од не'рѓосувачки челик е совршен додаток. Наполнете го со вода, вино или кафе .. или во секој случај, ќе ги одржува течностите ладни или топло со часови и сите ќе знаат да ве сфатат сериозно. Gobottle 40478 Sipper Double Wallид, вакуум изолиран не'рѓосувачки челик, доказ за истекување, превртете го БПА бесплатно слама капаче за вода, 18oz, црна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата