• Свеж
Двоен wallид изолиран од не'рѓосувачки челик Ранџер шише со вода fl Oz, морнарица сина

Двоен wallид изолиран од не'рѓосувачки челик Ранџер шише со вода fl Oz, морнарица сина

DEN 319.20
Стока
Достапно е за нарачката

Кафето со производи за производи се прави поедноставно со кафето Ranger. Изолиран двоен wallид изолиран од не'рѓосувачки челик ги одржува течностите топло со часови додека капакот со лесен заптивка се превртува за директно пиење. Неговиот капак докажан за истекување се вклопува во која било големина на ренџер, за да можете да се мешате и да се совпаѓаат за лесно пиење. Грижа и користење пред првата употреба. Капакот е безбедна машина за миење садови. Садот од не'рѓосувачки челик е само миење на рацете, без абразиви. Не за употреба во микробранова печка или замрзнувач. Не е наменет за газирани или ферментирани пијалоци. Секогаш користете претпазливост при ракување со топли течности. Не затворајте ако содржината надминува 165 ° F или 73 ° C. За хидратацијата на TAL хидратацијата е манифестација на одржливо живеење, смел дизајн и непостојана храброст што е потребно за да се живее секој ден во потполност. Нашите шишиња за хидратација, гушкачи, џоги, чаши и додатоци ја одразуваат нашата посебна желба да го засилат секое искуство со хидратација за секој животен стил. Ние користиме сигурни висококвалитетни материјали за да испорачаме хидратација кога ви треба. Значи, без разлика дали сте јоги за пиење натпревар или страствен надворешен човек, Тал има место во вашата рутина за хидратација. Определување на производот, капакот одговара на кој било брод на ренџер. Одлично за кафе. Лесно отворање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата