• Свеж
Travelер Езеро Мапа Тамблер Патување Кригла Изолирани Ласерски Врежан Кафе Чаша Greenзона Оз Зелена

Travelер Езеро Мапа Тамблер Патување Кригла Изолирани Ласерски Врежан Кафе Чаша Greenзона Оз Зелена

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Umер Лејк тамблер е направен од нерѓосувачки челик 304 и картата на водното тело е трајно ласерска врежана во палтото во прав. Дизајнот нема да излупи или избледи за разлика од винилните налепници и налепници. Вклучен е чист капак и дупката на капакот е доволно голема за сламка. Вакуумската изолација со двоен ѕид значи дека чашата нема да се поти и ги одржува пијалоците топли или ладни со часови. Криглата има потесно дно за да одговара на повеќето стандардни држачи за чаши. Гребените обезбедуваат сигурно држење. Чашата е широка 6,76" висок х 3,46 " на врвот. Држи 20 течни унци или 591 мл. Миење раце само. 100% бпа слободен. Уникатна идеја за подарок за родендени, годишнини, затоплување на куќата, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, partiesенски/bенски забави, клиенти за недвижнини итн. Секое шише доаѓа поединечно во кутија за лесно подарување и практично пакување. Дизајнот е трајно ласерски врежан во палтото во прав. За разлика од винилните налепници/налепници, тоа нема да излупи или избледи. Вакуум со двоен ѕид изолиран за да уживате во вашиот омилен топол или ладен пијалок со часови. Криглата има потесно дно за да одговара на повеќето стандардни држачи за чаши. Изработен од нерѓосувачки челик со 18/8 мерач (18% хром/8% никел) - познат и како одделение за храна тип 304. Вклучен јасен капак; дупка на капакот е доволно голема за слама.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата