• Свеж
Печат на длабоко црвено лепење 3 x4 -цветна труба

Печат на длабоко црвено лепење 3 x4 -цветна труба

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Длабоко црвено 3 "x 4 " Прицврстувачки печат : Одлично за хартиена занаетчиска изработка на мешавина од природна гума со лепење на лепење на пена во разни дизајни Длабоки црвени марки се изработени од мешавина од природна гума и се прикачени на подлогата за лепење пена за подобро Дефиниција. Благодарение на толку широк спектар на марки на располагање, ќе можете да најдете совршен натпревар за секој проект.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата